O MNIE

Nazywam się Magdalena Mazurek i jestem założycielką Dziewczyny Się Odchudzają. Jestem trenerem personalnym a także doradcą dietetycznym,.
Nie potrafię funkcjonować bez zdrowego trybu życia. Sport i kontakt z ludźmi daje mi motywację do jeszcze większego działania.
Każdego dnia staram się zarażać otoczenie dawką zdrowego trybu życia
i pozytywnej energii, oraz uśmiechu.
Moje Dziewczyny Się odchudzają powstały początkowo jako dodatek do mojej metamorfozy, jednak z biegiem miesięcy stały się miejscem, w którym staram się motywować, wspierać i rozumieć osoby, które pragną być szczupłe a przede wszystkim zdrowe. Chciałabym pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują, bo ja sama też kiedyś tego potrzebowałam. 
Wsparcie i zrozumienie jest bardzo potrzebne, w każdym aspekcie życia.  
    Więc jeżeli i Ty czujesz, że świat Ciebie nie rozumie i nie potrafi wesprzeć, napisz do mnie. Razem będzie nam łatwiej uporać się z problemami.
Ukończone kursy i szkolenia:
- Kurs Dietetyki - doradca dietetyczny;
- Kurs Dietetyki Sportowej.
- Kurs Instruktora Kulturystyki

Moja historia odchudzania.
Nigdy nie miałam problemu z wagą, zawsze mieściłam się w "normie", jednak ze względu na zmianę trybu życia ( w tym nawyków żywieniowych) przytyłam 30 kilo w ciągu pół roku. Gdy na wadze pokazało się 94 kilo postanowiłam zmienić się swoje życie.
Na początku chodziłam na własną rękę do klubu fitness gdzie sama próbowałam swoich sił w walce ze zbędnymi kilogramami, z mniejszym lub większym skutkiem samej udało mi się zrzucić ponad 10 kilo. W 2012 roku przeszłam program "Metamorfoz" gdzie pod pieką trenera personalnego udało mi się zrzucić kolejne 18 kilo. Po zakończeniu programu pozbyłam się kolejnych 2 kilo. I tak waga zatrzymała się 64 kilogramach ( maj2013) i do chwili obecnej utrzymuję tę wagę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz